SVUM-CZ, s.r.o.

Firma SVUM-CZ, s.r.o. se zabývá povrchovou a antikorozní úpravou kovů. Firma SVUM-CZ, s.r.o. sídlí v Kolíně.

Od 1.7.2006 vstoupila v účinnost směrnice Evropského parlamentu a Rady čís. 2000/53/EG ze dne 18.9.2000 o zákazu používání těžkých kovů Pb, Hg, Cd, CrVI při výrobě součástí pro automobily a tím i o zákazu používání z některých dosavadních povrchových úprav kovů (např. Chromáty, Dacromet a další). Povrchová úprava kovů tudíž nesmí obsahovat zmíněné prvky. Naše společnost SVUM-CZ, s.r.o. jako jediná v České republice používá metodu DELTA-MKS. Tato povrchová úprava kovů DELTA-MKS byla udělena naší firmě na základě licence, kterou udělila firma Dörken MKS-Systeme. Tuto povrchovou úpravu kovů akceptují všichni světově významní výrobci automobilů.

Certifikace

Naše povrchové úpravy kovů provádíme v certifikovaném systému managementu kvality EN ISO 9001:2008 auditovaném certifikační společností TÜV NORD. Tuto povrchovou úpravu kovů používáme pro automobily Opel, Mercedes Benz, Ford, Volvo a další.

Povrchová úprava kovů jako taková je omezena touto směrnicí, proto Vám nabízíme námi prováděné povrchové úpravy DELTA-MKS. Tato povrchová úprava se zdokonaluje vývojem nových materiálů DELTA PROTEKT, které zvyšují antikorozní a další užitné vlastnosti povlakové vrstvy. Pokud Vás tato povrchová úprava kovů a antikorozní ochrana zaujala, neváhejte se nás zeptat. Rádi Vám zašleme informace o tom, jak tato povrchová úprava kovů funguje. V případě Vašeho zájmu zašleme cenovou nabídku, dodací podmínky na úpravu požadovaných součástek a ochotně provedeme úpravu dodaných vzorků.