Povrchová úprava kovů

Společnost SVUM-CZ, s.r.o. provádí antikorozní povrchovou úpravu kovů, a to za použití metody DELTA-MKS.

Licenci pro zavedení této světově uznávané technologie udělila naší firmě německá společnost DÖRKEN MKS-Systeme GmbH & Co. Díky ní můžeme poskytovat vysoce kvalitní antikorozní povrchovou úpravu kovů s mnoha žádanými vlastnostmi a výhodami.

Metoda je velmi vhodná pro spojovací materiály, pružiny, držáky, šroubení, drobné kovové díly, nábytkové kování apod. Vyžadují ji hlavní dodavatelé pro automotive, letecký průmysl a stavebnictví.

Více informací
Skupina šroubů - SVUM-CZ.cz

Technologie DELTA-MKS

K antikorozní povrchové úpravě kovů používáme metodu DELTA-MKS na základě licence od německé společnosti DÖRKEN MKS-Systeme.

Tato technologie spočívá v neelektrolytickém nanášení povlaků skládajících se ze zinkových mikrolamel a poskytuje řadu výhod, jako je například vysoká antikorozní odolnost nebo zajištění požadované kluznosti. Je charakteristická tím, že nezpůsobuje vodíkovou křehkost, dále malou tloušťkou nanesené vrstvy a absencí karcinogenního šestimocného chromu.

Technologie DÖRKEN - SVUM-CZ.cz Technologie DÖRKEN - SVUM-CZ.cz

Výroba

V naší společnosti máme pět povlakovacích linek, které obsluhuje celkem třicet zaměstnanců, a dosahují kapacity 300 tun materiálu za měsíc.

Tyto povlakovací linky se skládají ze dvou částí. Z části pro nanášení povlakovací hmoty metodou Dip-Spin (odstředivka) a průběžné vytvrzovací pece. Další metodou nanášení povlakovacích hmot je ruční nástřik, jímž mohou být povlakovány díly, které není možné hromadně namáčet do barvy v koších.

Skupina šroubů - SVUM-CZ.cz