DÖRKEN - DELTA MKS

Odmaštění

Prvním krokem technologie DELTA-MKS je odmašťování – nezbytné pro provádění následných kroků. Probíhá v alkalické lázni na vodní bázi, která zajišťuje odstranění konzervačních olejů a jiných prostředků. Následuje oplach teplou lázní s pasivátorem a ofuk tlakovým vzduchem.

Více informací

Odmaštění

Tryskání

Tryskání

Tryskání provádíme za účelem zbavení dílů špon a okují, zajištění čistoty dílů a zvýšení přilnavosti povrchové úpravy. V naší výrobě používáme tři automatická a jedno ruční tryskací zařízení, která fungují na základě separace tryskacího média, a zaručují tak udržení vysoké kvality média a výsledné čistoty dílů.

Více informací

Základní povlak (Base coat)

Base Coat je vrstva povlaku, která je v technologii DELTA-MKS extrémně slabá (průměrná tloušťka povlaku je 8–12 µm). Přesto se jedná o vysoce antikorozní povlak, žádaný v automotive průmyslu a dalších odvětvích. Výsledná barva je stříbrnošedá.

Více informací

Základní povlak (Base coat)

Vrchní povlak (Top Coat)

Vrchní povlak (Top coat)

Vrchní povlak, nanášený volitelně na základní vrstvu, zlepšuje antikorozní vlastnosti. Upravené díly tak mohou získat některé multifunkční vlastnosti, jako je definovaný koeficient tření nebo odolnost vůči chemikáliím. Provádí se v několika barevných rozlišeních.

Více informací