SVUM - CZ

Společnost SVUM-CZ, s.r.o. se zabývá antikorozní povrchovou úpravou kovů s provozem ve Třech Dvorech u Kolína. Jako první v ČR získala licenci od společnosti DÖRKEN MKS-Systeme pro provádění antikorozní povrchové úpravy kovů metodou DELTA-MKS. Spolupracujeme zejména se zákazníky v oblasti automotive a letectví. Technologie DELTA-MKS je čím dál tím víc žádanější i v energetice, stavebnictví a zemědělství.

Neustále se rozvíjíme, inovujeme výrobní proces, využíváme nejnovější materiály a klademe důraz na kvalitu a schopnost naplnění specifických požadavků.

DÖRKEN - DELTA MKS

Společnost SVUM-CZ, s.r.o., provádí antikorozní povrchovou úpravu kovů, a to za použití špičkové metody DELTA-MKS. Licenci pro zavedení této světově uznávané technologie udělila naší společnosti firma DÖRKEN MKS-Systeme GmbH & Co.

Tato firma, založená v roce 1892 v německém Herdecke, je světovým lídrem v oblasti antikorozní povrchové úpravy kovů a je zastoupena ve více než 150 zemích světa.

Mapa zastoupení - SVUM-CZ.cz

Certifikáty

Společnost SVUM-CZ je držitelem certifikace dle ISO 9001:2015, auditované certifikační společností TÜV NORD. Zaručuje tak velmi vysokou úroveň v rámci systému řízení kvality.