Použití povrchové úpravy DELTA-MKS

Automotive

Díky využívání špičkové metody DELTA-MKS, licencované společností Dörken MKS-Systeme, jsme schopni naplnit přísné standardy odvětví automotive průmyslu.

Oceňované jsou antikorozní vlastnosti ve spojení s přídavnými prvky (přesně definovaný koeficient tření, odolnost vůči specifickému prostředí nebo barevné rozlišení). Neelektrolytická metoda povlakování dílů zajišťuje žádanou vlastnost, kterou je eliminace vodíkové křehkosti.

Automotive

Zemědělství

Zemědělství

Vysoce odolné povlakové hmoty DELTA-MKS – ať už proti korozi, nebo vůči specifickému prostředí – nacházejí uplatnění jak u zemědělských strojů, tak u další zemědělské techniky.

Povrchová úprava pomocí technologie DELTA-MKS zajišťuje dlouhodobou odolnost i v agresivních prostředích, jako je oblast živočišné výroby.

Stavebnictví

Špičkové vlastnosti dílů upravených metodou DELTA-MKS nacházejí své uplatnění kromě automobilového průmyslu i ve stavebnictví, kde je oceňovaná zejména vysoká korozní odolnost a prodloužení životnosti konstrukčních prvků.

Vedle těchto příznivých vlastností zde figuruje i odolnost vůči danému prostředí, které lze dosáhnout pomocí různých kombinací Base Coat a Top Coat povlaků.

Stavebnictví

Energetika

Energetika

Vysoká odolnost a špičkové vlastnosti dílů s povrchovou úpravou DELTA-MKS jsou v souvislosti s rozvojem obnovitelných zdrojů hojně využívány i v oblasti energetiky.

Díky nejrůznějším kombinacím Base Coat a Top Coat povlaků a důrazu na kvalitu procesu lze docílit řešení, které je šité na míru danému zařízení a vyhovuje specifickým náročným podmínkám.

Ostatní využití
povrchové úpravy kovů

Skvělé vlastnosti, vysoká odolnost a variabilita možných výstupů povrchové úpravy DELTA-MKS umožňují široké využití.

Tato technologie, zaručující vynikající korozní odolnost i odolnost vůči specifickému prostředí, ve spojení s vyloučením rizika vodíkové křehkosti, nachází uplatnění všude tam, kde se využívá spojovací materiál, šroubení, drobné kovové díly, nábytkové kování apod.

Ostatní využití
povrchové úpravy kovů